Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Widuchowa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

25 zł/m²56,20 m² 1 405 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Adres: ul. Grunwaldzka 9, widuchowa Powierzchnia użytkowa: 56,20 m2 Liczba pomieszczeń: 5 Grunt: działka ewidencyjna 183/1, powierzchnia 1256 m2 Cena: 23,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy, ul. Głowackiego

Centrum,Kielce(Widuchowa + 44 km)

60,78 zł/m²51 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokal o powierzchni 51m2 Zlokalizowany na drugim piętrze w kamienicy usytuowanej przy ulicy Głowackiego w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Centrum,Szczecin(Widuchowa + 38 km)

65 zł/m²630 m² 40 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina o powierzchni 630m2 na 5 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, Na Stoku

Na Stoku,Kielce(Widuchowa + 44 km)

54,55 zł/m²22 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 22 m2 , położony na parterze w pawilonie handlowym, na Osiedlu na Stoku. Lokal z przeznaczeniem na działalność z branży beauty.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Radłów(Widuchowa + 46 km)

16,36 zł/m²91,70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz lokalu biurowego? Zależy Ci na większym metrażu? Chcesz być dobrze skomunikowany z autostradą A4? Szuka powierzchni magazynowych? Jeśli tak, to zapraszam do kontaktu. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gryfino

Gryfino(Widuchowa + 18 km)

33,70 zł/m²133,53 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu przestronny lokal użytkowy położony w doskonałej lokalizacji przy ul. 11-go Listopada w Gryfinie. Charakterystyka lokalu: powierzchnia całkowita: 133,53 m2 duże, przeszklone witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin(Widuchowa + 38 km)

82,35 zł/m²17 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pokój o powierzchni 17 m2 (ok. 3mx6m) zlokalizowany na pierwszym piętrze, w centrum w odnowionej kamienicy!. Atrakcyjna lokalizacja, czysta i zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Włoszczowice

Włoszczowice(Widuchowa + 23 km)

24,69 zł/m²249,07 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia reprezentacyjny lokal handlowo-usługowy o pow. 249,07 m2 , zlokalizowany na parterze w budynku handlowo - usługowym wybudowanym w 2022 r. we Włoszczowicach, w gm. Kije.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Radłów

Radłów(Widuchowa + 46 km)

33,20 zł/m²150 m² 4 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale handlowo-usługowe na wynajem - radłów, powiat tarnowski Możliwość przygotowania lokali pod konkretną działalność - lokal z witryną 150 m Oferujemy do wynajęcia przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

50,28 zł/m²171,23 m² 8 610 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

| lokal usługowy 171,23 m - centrum Kielc, ul. Warszawska Do wynajęcia przestronny, reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 171,23 m , usytuowany na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce(Widuchowa + 44 km)

35 zł/m²14,60 m² 511 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij